Stonz

Stonz on Kanada kaubamärk, mis pakub mugavaid ning põhjamaisesse kliimasse hästi sobivaid jalanõusid ja kindaid lastele. Tootevalikusse kuuluvad alles kõndima õppinud lastele mõeldud kapukad, vettpidavad kindad, naturaalsest kummist kummikud ning väga kerged ning külmakindlad talvesaapad. Kõik Stonzi tooted on väga kvaliteetsed ning lapsesõbralikud.

Stonz Booties vett hülgavad ja soojad kapukad on mõeldud lastele vanuses 0-3 aastat. Kapukaid on väga lihtne jalga panna ning need püsivad hästi jalas tänu kahele reguleeritavale kummist paelale. Kummist libisemiskindel tald sobib hästi lapse arenevale jalale. Kapukad sobivad kandmiseks läbi aasta ning iga ilmaga, miinuskraadidega saab kapukate sisse asetada sooja fliisist sisevoodri.

Stonz Mittz kindad on veekindlad ning pikad, ulatudes poole käsivarreni. Kindad on hästi istuvad ja mugavad ning püsivad kindlalt käes ka kõige hoogsamatel maailmaavastajatel. Pealiskiht on vee- ja tuulekindel 600D nailon ning sees on soe 150g 3M Thinsulate vooder.

Stonz Rain Bootz – vastupidavad looduslikust kummist saapad lastele vanuses 1-10 aastat. Kummikute materjal on ohutu ja mürgivaba – see ei sisalda PVCd, ftalaate, pliid ega formaldehüüdi. Stonz kummikud on vastupidavad ja rebenemiskindlad, kummikute materjal on paindlik ning liigub koos lapse jalaga. Külma ilmaga saab kummikuid kanda koos pehme ja sooja veluur-fliisist sisevoodriga.

Stonz Winter Bootz talvesaapad on väga kerged, vastupidavad ja soojad. Saapad peavad sooja ka ekstreemselt külmade ilmaoludega – kuni 50-kraadises pakases. Stonz Winter Bootz saabastel on vee- ja libisemiskindlad tallad ning pealsed on valmistatud vee- ja tuulekindlast 600D nailonist. Valikusse kuuluvad saapad vanusele 1-14 aastat.

Toodete kuvamine 1-40 / 79

Octopus - S
-60%

Octopus - S

15,95 € 39,90 €
Raccoon - S
-60%

Raccoon - S

15,95 € 39,90 €
Black Bear - Taupe / S
-60%

Black Bear - Taupe / S

15,95 € 39,90 €
Rain Boots, Grey
-40%

Rain Boots, Grey

25,05 € 41,90 €
Rain Boots, Yellow
-40%

Rain Boots, Yellow

25,05 € 41,90 €
Rain Boots Liners, Ivory
-40%

Rain Boots Liners, Ivory

13,05 € 21,90 €
Rain Boots Stonz Print
-40%

Rain Boots Stonz Print

25,05 € 41,90 €
Rain Boots Fuchsia
-40%

Rain Boots Fuchsia

25,05 € 41,90 €
Rain Boots Blue
-40%

Rain Boots Blue

25,05 € 41,90 €
All Year Star Glow-In-The-Dark
-40%

All Year Star Glow-In-The-Dark

53,85 € 89,90 €
Rain Suit - Yellow
-40%

Rain Suit - Yellow

47,85 € 79,90 €
Rain Suit - Coral
-40%

Rain Suit - Coral

47,85 € 79,90 €
Rain Suit - Cypress
-40%

Rain Suit - Cypress

47,85 € 79,90 €
Rain Suit - Reflective Polka Dot
-40%

Rain Suit - Reflective Polka Dot

71,85 € 119,90 €
Rain Boots Coral
-40%

Rain Boots Coral

25,05 € 41,90 €
Rain Boots Cypress
-40%

Rain Boots Cypress

25,05 € 41,90 €
Ostukorv on tühi.

Tellimistingimused

Veebipoe Minim.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Kiddex Oy (registrikood FI21749598), asukohaga Hankasuontie 8, 00390, Helsinki, Soome.

Kiddex Oy on toodete maaletooja, tootevaliku aluseks on kvaliteet, disain, looduslähedus ja ökoloogilisus.

Kui Sul on küsimusi meie toodete või ettevõtte kohta, võta meiega ühendust. Vastame meeleldi!

Tellimine

Toodete tellimine toimub interneti kaudu.

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Kõikide tellimuste eest saadetakse kliendile kinnitav e-kiri, milles on näha ostusumma, toodete kohaletoimetamise kulud ning tellitud tooted. Tellimuse kinnituse saamine eeldab e-posti aadressi sisestamist tellimust vormistades.

Tellimus esitades nõustub klient kehtivate müügitingimustega.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Makseviisid

Kõik veebipoes olevad hinnad on näidatud eurodes ning sisaldavad käibemaksu.

E-poes on võimalik valida kahe makseviisi vahel:

Arvega tasumine. Saadame arve Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile ühe tööpäeva jooksul tellimuse esitamisest. NB! Automaatselt edastatav tellimuse kinnitus ei ole arve. Arvega tasumisel pannakse tellimus teele, kui arve on laekunud. Palume tasumisel kasutada arvel olevat viitenumbrit. IBAN: FI02 5780 4120 0197 05 BIC/SWIFT: OKOYFIHH

Maksekeskuse pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop, Poco Pay, Liisi ID). Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud pangalingil ning see juhatab Teid edasi valitud intenetipanga lehele. Internetipanka sisse logides näete valmis maksekorraldust. 

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Tellimusi väljastatakse laost igal argipäeval. Kui ei ole märgitud teisiti, jõuab tellimus kohale 2-3 argipäeva jooksul alates sellest hetkest, kui see on laost teele pandud. Kaup toimetatakse vastavalt kliendi postiindeksile lähimasse DPD pakipunkti või -automaati.

Kauba tarnekulu on 3,90 eurot. Üle 50 eurostele tellimustele tarnekulu ei lisandu.

Tarnekulud sisaldavad tellimuse käsitlemise ning saatmise maksumust. 

Vahetamine ja tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on kliendil õigus tooted 14 päeva jooksul tagastada või ümber vahetada. Vahetamise ja tagastamise õigus kehtib vaid originaalpakendis, kasutamata ning müügikõlbulikele toodetele. 

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 

Toodete tagastamiseks esitab ostja hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest vabas vormis avalduse aadressile info@minim.ee.

Kauba tagastamise avaldusse tuleb lisada:

  • ostja nimi, aadress ja telefoninumber
  • ostu kuupäev, ostetud tooted ning ostusumma
  • pangakonto number
  • ostu kviitung või selle koopia

Tooted tagastatakse aadressile:

Kiddex Oy

Hankasuontie 8

00390 Helsinki

+358 400 325 545

Kauba tagastamise kulud kannab ostja. Veebipood katab tagastamise kulud juhul, kui kliendile on saadetud vale või defektiga kaup.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva kauba tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui pakk ei ole ettenähtud ajaga kohale jõudnud/oled saanud defektse toote

Juhul, kui toode on transpordi käigus kaduma läinud, viga saanud või on Sulle saadetud vale toode, võta meiega koheselt ühendust aadressil info@minim.ee.

Teata meile puudulikust tootest või hilinenud kohaletoimetamisest 14 päeva jooksul. Kui pakend on viga saanud transpordi käigus, tuleb sellest koheselt teatada transpordifirmat.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. 

Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba kauba üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@minim.ee või helistades telefonil:+358 400 325 545.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult 15 päeva jooksul. 

Muu info

Kiddex Oy:l on õigus muuta müügitingimusi. Kliendil on võimalus enne tellimuse esitamist tutvuda müügitingimustega.

Kiddex Oy käsitleb kliendi andmeid konfidentsiaalselt. Kiddex Oy kohustub mitte avalikustama kliendi andmeid kolmandatele osapooltele.