Stonz

Stonz on Kanada kaubamärk, mis pakub mugavaid ning põhjamaisesse kliimasse hästi sobivaid jalanõusid ja kindaid lastele. Tootevalikusse kuuluvad alles kõndima õppinud lastele mõeldud kapukad, vettpidavad kindad, naturaalsest kummist kummikud ning väga kerged ning külmakindlad talvesaapad. Kõik Stonzi tooted on väga kvaliteetsed ning lapsesõbralikud.

Stonz Booties vett hülgavad ja soojad kapukad on mõeldud lastele vanuses 0-3 aastat. Kapukaid on väga lihtne jalga panna ning need püsivad hästi jalas tänu kahele reguleeritavale kummist paelale. Kummist libisemiskindel tald sobib hästi lapse arenevale jalale. Kapukad sobivad kandmiseks läbi aasta ning iga ilmaga, miinuskraadidega saab kapukate sisse asetada sooja fliisist sisevoodri.

Stonz Mittz kindad on veekindlad ning pikad, ulatudes poole käsivarreni. Kindad on hästi istuvad ja mugavad ning püsivad kindlalt käes ka kõige hoogsamatel maailmaavastajatel. Pealiskiht on vee- ja tuulekindel 600D nailon ning sees on soe 150g 3M Thinsulate vooder.

Stonz Rain Bootz – vastupidavad looduslikust kummist saapad lastele vanuses 1-10 aastat. Kummikute materjal on ohutu ja mürgivaba – see ei sisalda PVCd, ftalaate, pliid ega formaldehüüdi. Stonz kummikud on vastupidavad ja rebenemiskindlad, kummikute materjal on paindlik ning liigub koos lapse jalaga. Külma ilmaga saab kummikuid kanda koos pehme ja sooja veluur-fliisist sisevoodriga.

Stonz Winter Bootz talvesaapad on väga kerged, vastupidavad ja soojad. Saapad peavad sooja ka ekstreemselt külmade ilmaoludega – kuni 50-kraadises pakases. Stonz Winter Bootz saabastel on vee- ja libisemiskindlad tallad ning pealsed on valmistatud vee- ja tuulekindlast 600D nailonist. Valikusse kuuluvad saapad vanusele 1-14 aastat.

Ostukorv on tühi.

Tellimistingimused

Minim.ee on Kiddex Oy poolt hallatav e-pood.

Kiddex Oy on toodete maaletooja, tootevaliku aluseks on kvaliteet, disain, looduslähedus ja ökoloogilisus.

Kui Sul on küsimusi meie toodete või ettevõtte kohta, võta meiega ühendust. Vastame meeleldi!

Tellimine

Toodete tellimine toimub interneti kaudu.

Kõikide tellimuste eest saadetakse kliendile kinnitav e-kiri, milles on näha ostusumma, toodete kohaletoimetamise kulud ning tellitud tooted. Tellimuse kinnituse saamine eeldab e-posti aadressi sisestamist tellimust vormistades.

Tellimus esitades nõustub klient kehtivate müügitingimustega.

Tellimuse kinnitus

Peale tellimuse esitamist saadame kliendile e-postiga tellimuse kinnituse.

Kui oled registreerinud tellimust tehes oma kasutajakonto saad edasipidi meie lehele sisse logides jälgida oma tellimuste ajalugu.

Makseviisid

E-poes on võimalik valida kahe makseviisi vahel:

Arvega tasumine. Saadame arve Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile ühe tööpäeva jooksul tellimuse esitamisest. NB! Automaatselt edastatav tellimuse kinnitus ei ole arve. Arvega tasumisel pannakse tellimus teele, kui arve on laekunud. Palume tasumisel kasutada arvel olevat viitenumbrit. IBAN: FI02 5780 4120 0197 05 BIC/SWIFT: OKOYFIHH

Maksekeskuse pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Nordea, Danske Bank, Krediidipank, Poco Pay, Liisi ID). Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud pangalingil ning see juhatab Teid edasi valitud intenetipanga lehele. Internetipanka sisse logides näete valmis maksekorraldust. 

Kohaletoimetamine

Tellimusi väljastatakse laost igal argipäeval. Kui ei ole märgitud teisiti, toimetatakse kaup kohale 2-3 argipäeva jooksul. Kaup toimetatakse vastavalt kliendi postiindeksile lähimasse DPD pakipunkti või -automaati.

Tarnekulud

Tarnekulud sisaldavad tellimuse käsitlemise ning saatmise maksumust. 

Vahetamine ja tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on kliendil õigus tooted 14 päeva jooksul tagastada või ümber vahetada. Vahetamise ja tagastamise õigus kehtib vaid originaalpakendis, kasutamata ning müügikõlbulikele toodetele.

Lisa tagastatavate toodete juurde:

  • oma nimi, aadress ja telefoninumber
  • pangakonto number
  • ostu kviitung või selle koopia

Tooted tagastatakse aadressile:

Kiddex Oy

Hankasuontie 8

00390 Helsinki

+358 400 325 545

Ostusumma tagastatakse kliendi kontole, kui tagastatavad tooted on vastu võetud ning kontrollitud.

Kui pakk ei ole ettenähtud ajaga kohale jõudnud/oled saanud defektse toote

Juhul, kui toode on transpordi käigus kaduma läinud, viga saanud või on Sulle saadetud vale toode, võta meiega koheselt ühendust aadressil info@minim.ee.

Teata meile puudulikust tootest või hilinenud kohaletoimetamisest 14 päeva jooksul. Kui pakend on viga saanud transpordi käigus, tuleb sellest koheselt teatada transpordifirmat.

Muu info

Kiddex Oy:l on õigus muuta müügitingimusi. Kliendil on võimalus enne tellimuse esitamist tutvuda müügitingimustega.

Kiddex Oy käsitleb kliendi andmeid konfidentsiaalselt. Kiddex Oy kohustub mitte avalikustama kliendi andmeid kolmandatele osapooltele.